Kuveitas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Kuveitas parduodamo būsto.

Nekilnojamasis turtas parduodamas Kuveite

Kuveitas yra arabų šalis prie Persijos įlankos, ji turi kultūros paveldą, menamą antikos laikais. Al Kuveitas, sostinė, garsėja modernia architektūra, pradedant dangoraižiais ir baigiant svaiginančiais Kuveito bokštais, dizaino bokštais, primenančiais klasikinius plytelių klodus. Ji ribojasi su Saudo Arabija pietuose ir Iraku šiaurėje.

Jei planuojate persikelti ir ieškote nekilnojamojo turto pardavimo Kuveite, svarbu žinoti nekilnojamojo turto rinkos tendencijas šalyje. Kuveito nekilnojamojo turto sektoriuje daugėja teigiamos energijos, kuri negalėjo ateiti geresniu metu, nes Kuveito vyriausybė pasirašė ambicingą dvidešimties metų planą skatinti turizmą šalyje. Taigi, tai yra puikus laikas įsigyti nekilnojamojo turto pardavimui Kuveite. Prie to pridėta ir tai, kad nekilnojamojo turto sektoriui labai naudinga paskelbus naująjį reglamentą dėl tiesioginių užsienio kapitalo investicijų, kurio tikslas - padaryti revoliuciją nekilnojamojo turto rinkoje. Visi šie veiksniai kartu rodo, kad jau geros būklės Kuveito nekilnojamojo turto rinka greičiausiai toliau plėtosis.

Kai kurie veiksniai paveikė Kuveito nekilnojamojo turto rinką, tarp jų emigrantai, ieškantys geresnių galimybių kitose šalyse arba nusprendę grįžti į savo kilmės šalis. Kuveite emigrantai svarsto galimybę išsiųsti savo šeimas į savo kilmės šalis. Tačiau jie išlaiko galiojančią gyvenamąją vietą ir nusprendžia pasilikti Kuveite kaip bakalaurai. Tačiau tokia tendencija dar labiau pablogins dabartinę situaciją nekilnojamojo turto sektoriuje, ir tikimasi, kad paskelbus sprendimą dėl ekspatriacijos, nuomos kainos dar mažės.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Kaina: US $ 112,000 Apmokėjimo būdas: 40% pirmojo partijos ir dalimis poilsio 24 mėnesių be naudos Dydis: 71 kvadratinių metrų Miegamieji: 1 Vonio...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB